RU UA EN
Главная  -  Про клініку

Про клініку

Стоматологічна клініка «ТРІ-НІТІ» народилася в результаті безумовної любові дружного і відповідального колективу до стоматології. Наші співробітники йдуть на роботу тільки з хорошим настроєм.

Лікарі стоматологічної клініки постійно поглиблюють свої знання, відвідуючи лекції, семінари, майстер-класи в Україні та за кордоном. Ми із задоволенням поділимося своїм досвідом для вирішення важливих для Вас питань. Ми створили всі умови, щоб Ви відчували комфорт, повагу, турботу висококваліфікованих фахівців.

Ваше здоров'я - найвища цінність. Особливу увагу ми приділяємо питанням гігієни та інфекційної безпеки. Тому в клініці для кожного пацієнта ми використовуємо нові рукавички, одноразові аксесуари, а в стерилізаційній за допомогою обладнання останнього покоління працюємо згідно з програмами «АнтиСНІД», «Антигепатит». Інструментарій проходить механічне і ультразвукове очищення, хімічну і високотемпературну стерилізацію. 
 Всі відвідувачі клініки обов’язково взувають бахіли.

Секрет успішної роботи полягає в тому, що кожному пацієнту приділяється стільки часу і уваги, скільки необхідно для реалізації побажань і обумовлених планів.

Поновлено: 31.08.2013

2015-08-27. Трі-Ніті. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з зворотнім лінком