RU UA EN

Услуги

1 2 3 4 5

Внутрикоронковое отбеливание зубов (отбеливание неживых зубов) Внутрішньокоронкове відбілювання зубів (відбілювання неживих зубів)
Внутрішньокоронкове відбілювання застосовується для зубів з видаленим нервом і дозволяє повернути білизну депульпованому зубу за допомогою хімічних препаратів.
 
Профилактика кариеса Профілактика карієсу
Карієс - це найпоширеніша стоматологічна хвороба дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. І, як і будь-яку хворобу, карієсу простіше запобігти, ніж лікувати.
 
Просто об ортодонтии
 
Как лечить пародонтит? Як лікувати пародонтит?
Діагностика - візитна картка нашої клініки. Звернувшись до нас, Ви пройдете повне стоматологічне обстеження, яке виявить Ваші приховані і явні стоматологічні проблеми.
 
Коронки на основе оксида циркония Коронки на основі оксиду цирконію
Оксид цирконію в стоматології почали широко використовувати відносно недавно, проте він вже встиг заслужити симпатії лікарів і пацієнтів.
 

1 2 3 4 5

Усмішка - недорогий спосіб виглядати краще (Чарлз Горді)

Існує безліч варіантів зробити Вашу посмішку яскравішою та привабливішою. Ми можемо досягнути ефекту, щоб не тільки сяяли Ваші очі, а й усмішка захоплювала всіх своїм блиском. Для цього поряд з різними процедурами, такими як відбілювання, використовують також інкрустацію зубів.

Скайси (прикраси для зубів) - це мініатюрні, різної форми (краплі, зірочки, сердечка тощо) ювелірні прикраси, які кріпляться на зуби за допомогою адгезивів - безпечних клейких речовин. Скайс додасть родзинку до Вашої чарівної посмішки . Прикріплення скайсу триває приблизно 15 хвилин. При бажанні прикраси можуть бути зняті так швидко, як і встановлені.

Скайси можуть служити не тільки прикрасою, але й приховувати деякі дефекти, наприклад, пігментні плями або нерівності на емалі зубів.
 У стоматологічній клініці «ТРІ-НІТІ» Ви маєте можливість вибрати, те що Вам до душі!

2015-08-27. Трі-Ніті. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з зворотнім лінком