RU UA EN
(044) 573-93-78
(067) 344-11-33
  з 9.00 до 21.00 без
вихідних та перерви
  Київ, Позняки,
пр. Григоренко 28, оф.10
Главная  -  Послуги

Врачи

Острянко Виталий Иванович Острянко Віталій Іванович
«Все дуже просто - мій тато-стоматолог, і вибір моєї майбутньої професії був визначений ... Сьогодні я навіть не можу уявити себе поза сферою стоматології. Мене надихають променисті посмішки. Я радий, що можу допомогти людям стати здоровими, красивими, впевненими в собі та успішними.
 
Острянко Владимир Иванович Острянко Володимир Іванович
«Поступив на стоматологічний факультет по стопах двох старших братів, які на той момент вже вчилися в медичному інституті. І не шкодую. Професія приносить величезне моральне задоволення. Адже кожен день ми допомагаємо нашим пацієнтам не тільки ставати здоровими, ми даруємо впевненість у собі, у своїх силах.
 
Острянко Оксана Игоревна Острянко Оксана Ігорівна
"Я виросла в династії лікарів. З медициною пов'язані мої дідусь, бабуся, мама, тато, тітка, дядько, хрещений. Мій молодший брат теж навчається в мед.університеті. Чим повинні володіти люди цієї професії? Все банально: лікар повинен бути мудрим, уважним, чуйним, терплячим.
 
Попкова Валентина Петровна Попкова Валентина Петрівна
Так склалося, що у моїй сім'ї медиків немає, тож я вирішила розпочати з себе. Ще з дитинства запам'ятала свого першого стоматолога. Саме він став для мене прикладом і допоміг у виборі майбутньої професії. Завжди мріяла працювати з людьми, тому що кожен з нас досить своєрідний і унікальний. Коли ми щасливі, то посміхаємось. Я щаслива, що можу покращити цю посмішку.
 
2015-08-27. Трі-Ніті. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з зворотнім лінком