Київ, Позняки пр-т Григоренка 28
ostryanko_ya

Хірургічна пародонтологія

Хірургічна пародонтологія – це комплекс стоматологічних методик, які застосовуються при лікуванні захворювань ясен і тканин, що оточують зуб. Захворювання ясен і тканин, які оточують зуб, іноді супроводжуються ускладненнями. На початкових стадіях консервативні методи дають позитивний результат, але при середніх або важких формах пародонтиту або запального процесу – можуть вимагати певних дій стоматолога-хірурга.

Показання до проведення операцій в пародонтології

  • в разі глибоких і широких ясенних кишень, які неможливо вилікувати консервативними методами;
  • для лікування обширного патологічного процесу в зубних тканинах;
  • для відновлення тканини і форми ясна при підготовці до протезування, внаслідок запущеного захворювання, атрофічних процесів та ін .;
  • для нормалізації природної ширини з’єднання зубів і ясен (наростання ясна);
  • при відновленні кісткових структур;
  • для виправлення естетичних дефектів посмішки.

Особливості хірургічної пародонтології

Поняття хірургічної пародонтології має на увазі широкий спектр різних процедур, які необхідні в тому чи іншому випадку. Наприклад, стоматолог-хірург може задіяти методи пластичної хірургії: виконати пластику вуздечки або альвеолярного відростка; провести пластику ясен або подовження коронки зуба. За необхідності проводяться клаптеві операції, обробка або резекція кореневих кишень і інші процедури, спрямовані на регенерацію тканин. Всі хірургічні втручання в клініці проводяться в стерильних умовах, із застосуванням ефективної анестезії і контролем лікування на кожному етапі.