Київ, Позняки пр-т Григоренка 28
ostryanko_ya

Художня реставрація

Художня реставрація зубів – це не тільки відновлення зовнішнього вигляду зуба, але і збереження його функції. Завдяки можливостям сучасної стоматології сьогодні можна усунути такі вади, як тріщини, відколи й проміжки між зубами, зміна кольору емалі (плями і потемніння) або некрасиву форму. Перш ніж починати процес реставрації зубів, виконується комплексна діагностика і в разі потреби проводиться лікування карієсу, захворювань ясен і усунення інших стоматологічних проблем.

Види художньої реставрації зубів

Існує пряма і непряма реставрація зуба. У першому випадку проводиться пряма робота з поверхнею зубів: шліфування, нарощування, корекція та інші процедури. Завдяки комплексній терапії та естетичному відновленню зубів – зберігається природний зовнішній вигляд без втрати функції. Тобто, зуби стають не тільки красивими, але і здоровими.

Непряма реставрація зубів має на увазі використання вінірів і вкладок – найтонших керамічних пластинок, які покривають поверхню зуба, усуваючи всі вади. Колір і розмір виниров підбираються в кожному випадку індивідуально відповідно до побажань пацієнта.

Реставрація зубів для омолодження

Не менш актуальним напрямком є ​​і художнє омолодження посмішки. Омолоджуючий anti-age ефект досягається завдяки подовженню лінії передніх зубів; або, наприклад, закривають затемнені простору між зубом і яснами, відновлюють затерті куточки. Корекція зубів в такому випадку відбувається тільки з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, будови та стану щелепно-лицевої ділянки та інших даних діагностики.