Київ, Позняки пр-т Григоренка 28
ostryanko_ya

Лікування каналів

Лікування каналів зуба (ендодонтія) – це вид стоматологічного лікування, яке може знадобитися внаслідок запущеної стадії карієсу або запального процесу. Щоб уникнути таких ускладнень, стоматологи рекомендують раз на півроку проходити профілактичні огляди – коли будь-яку проблему можна виявити на ранній стадії; проводити професійну чистку зубів і вчасно реагувати на будь-який дискомфорт або больові відчуття в порожнині рота.

Коли необхідно лікування каналів зубів

Кожен зуб має складну внутрішню будову. Нервові закінчення і кровоносні судини – розташовані в спеціальному просторі, яке називається пульпа. Якщо в цю область проникають бактерії (наприклад, з каріозної порожнини), то починається сильне запалення з подальшим набряком тканин і здавленням нерва (пульпіт). Такі ситуації супроводжуються гострими больовими відчуттями. А стоматолога – потрібно провести ювелірну роботу, щоб повернути зуб до здорового стану.

Процедура лікування каналів зуба (ендодонтія)

  • спочатку лікар робить рентген знімок, щоб побачити всі канали зуба;
  • обов’язково проводиться ефективне знеболювання;
  • лікар відкриває канали і виконує очищення за допомогою спеціальних розчинів і механічних засобів; за показаннями може застосовуватися апарат HealOzone для стерилізації каналів за допомогою озону;
  • верхівка кореня і самі мікроскопічні відгалуження – запечатуються за допомогою спеціальних рідких термопластичних матеріалів;
    стоматолог відновлює коронку зуба.

Лікування каналів зуба

В процесі лікування каналів зуба використовується операційний мікроскоп. Таким чином, доктор бачить все найдрібніші елементи. Після проведених процедур зуб відновлює функцію і зберігає зовнішній вигляд.