Київ, Позняки пр-т Григоренка 28
ostryanko_ya

Пломбування зубів

Пломбування зубів – це вид стоматологічного лікування, спрямований на відновлення форми і функції зуба, зруйнованого карієсом. Розвиток карієсу можна запобігти на ранніх стадіях як у дорослих, так і у малюків. Для цього застосовуються сучасні методики профілактики і лікування без бормашини (наприклад, озонотерапія). Але якщо карієс ні виявлено і вилікуваний вчасно, бактерії починають руйнувати емаль, і необхідно виконати пломбування зубів для ізоляції чутливих тканин, і щоб уникнути подальших ускладнень. Пломба відновлює функцію пошкодженого зуба, і володіє міцністю і структурою, схожими з характеристиками природних тканин зубів.

Підготовка до пломбування зубів

Спочатку проводиться рентген-діагностика: це може бути прицільний або панорамний знімок зубів. Грунтуючись на отриманих даних, доктор планує подальше лікування. Пломбування зубів проводиться з місцевим знеболенням і в найбільш комфортних умовах для пацієнта. Перед візитом до лікаря рекомендується легкий прийом їжі, оскільки небажано проводити анестезію натщесерце.

Рекомендації після пломбування зубів

Після пломбування зубів важливо дотримуватися кількох простих порад:

  • протягом години після процедури не рекомендується приймати їжу;
  • протягом доби краще утриматися від фарбувальних напоїв і продуктів (буряк, кава, сік, червоне вино, чай);
  • якщо відчувається дискомфорт – високий або гострий край пломби, прікусиваніе щік, підвищена чутливість зуба – потрібно повторно звернутися до стоматолога для додаткової корекції пломби.

Пломбування зубів

Ми проводимо ефективне знеболювання, щоб процедура пломбування не супроводжувалася дискомфортом і больовими відчуттями. На всі види пломб клініки дають гарантію 3 рік.