Київ, Позняки пр-т Григоренка 28
ostryanko_ya

Протезування на імплантах

Протезування на імплантатах – це ефективна методика відновлення втрачених зубів, яка дозволяє не тільки повернути гарний зовнішній вигляд, але і зберегти необхідну функцію. Красива посмішка, відсутність дискомфортних відчуттів, правильна жувальна навантаження і відновлення мовної функції – цей метод має низку переваг.

Переваги протезування на імплантатах

  • не потрібно обточування зубів навколо протеза;
  • зовні імплантований зуб виглядає як справжній і має ті ж функції;
  • нерідко імплантований зуб в рази перевищує «звичайні» по міцності;
  • немає необхідності в періодичній заміні протеза.

Особливості протезування на імплантатах

Безпосереднє протезування на імплантатах проводять незабаром після імплантації, якщо лікар знаходить це за доцільне. Відстрочених протезування проводиться через деякий час після імплантації: потрібно від 14 днів до 5 місяців – це визначається індивідуально. Протягом цього часу пацієнт носить тимчасові протези, які зовні і функціонально замінюють відсутні зуби. Готові протези на імплантатах служать більше 20-ти років.

Як відбувається протезування на імплантатах

  • спочатку в кісткову тканину імплантується імплантат і встановлюються тимчасові протези;
  • через час проводиться установка безпосередньо зубного протеза на зажівшую імплантували основу з використанням гвинтів або цементуючого матеріалу.

На імплантати декількох зубів (або цілого зубного ряду) можуть бути встановлені знімні або частково знімні протези, або незнімні мостовидні протези.